Wintertijd

Wanneer het koud en/of nat is in de winter  brengen we  meer tijd binnen door. Kom bij onze decemberuitgifte kijken en speelgoed uitzoeken, om te knutselen, bouwen, een spel uit te zoeken of gewoon een boek mee te nemen om lekker te gaan lezen. Onze vrijwillig(st)ers zijn er om je te helpen iets uit te zoeken. 
De Coronamaatregelen worden in acht genomen bij de uitgifte. 

Speelgoed brengen – even een ‘stop’

We hebben de afgelopen weken weer mooi en goed speelgoed ontvangen. Heel veel dank aan allen die het speelgoed hebben gegeven. Veel ervan is in orde, maar een deel moeten we nog uitzoeken, checken, helaas toch nog schoonmaken voordat het in de Speelgoedbank kan worden gezet. Dus tot een datum in januari 2022 stoppen we even met het innemen van speelgoed. 

De volgende maatregelen gelden bij de speelgoedbank om verspreiding van het corona virus te voorkomen:

  1. bezoekers van de Speelgoedbank desinfecteren hun handen bij de ingang
  2. het dragen van een mondkapje is verplicht. Deze neemt de bezoeker zelf mee
  3. houd 1.5 meter afstand tot onze vrijwilligers
  4. ben je (of is iemand uit jouw omgeving) verkouden of heb je koorts, blijf dan thuis
  5. volg de instructies op van onze vrijwilligers

Huisregels: In de uitnodiging  kunt u deze lezen en ze staan aangeplakt bij de ingang en uitgang en zijn er om de uitgifte zo goed en veilig mogelijk te laten verlopen.